

4 186 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 07 травня 2026Стенд виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені.Стенд тримач застосовується для оптимально зручного розташування візиток, листівок, рекламних брошур, дрібної техніки в персональних кишенях.
Стійка має чотири яруси. Верхні ряди передбачають розташування флаєрів, нижній – візиток. Вітрина має збірно-розбірну конструкцію: комірки можуть зніматися з основної частини стенда.
Монтаж основи до стіни проводиться за допомогою метизів на дистанційних тримачах.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Прозорий акрил |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Толщина основы | 4 мм |
| Толщина ячеек | 2 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стенд |
| Застосування | Всередині приміщення та на вулиці |