

5 425 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 05 травня 2026Гірка для десертів виробляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, харчовий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені.
Підставка для торта виготовлена у вигляді каскаду полиць у 4 яруси. Полиці мають круглу форму і діаметри 100 мм, 200 мм, 300 мм, 400 мм. На нижній полиці розташовані прозорі ніжки.
Вітрина виготовляється в збірно-розбірному вигляді для зручності транспортування та зберігання. Полички з'єднуються акриловою прозорою трубою, всередині якої встановлюється металева шпилька. Дане конструктивне рішення дозволяє надійно з'єднати елементи гірки. Нижня вертикальна опора оснащена додатковим прозорим обтяженням всередині труби. Полиця діаметром 300 мм має вклеєні куточки для посилення навантаження.
Догляд досить простий: за необхідності мити в теплій мильній воді без абразивів.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Форма вітрини/вітрини | Кругла |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Товщина (мм) | 4 |
| Диаметр трубы | 60 мм |