
611 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 30 квітня 2026Тримач для морозива ріжка виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, харчовий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені.
Тримач для морозива у вигляді ріжка виготовлений у вигляді С-подібної полиці. Застосовується термічне згинання акрилу, завдяки цьому кути мають заокруглений плавний зовнішній вигляд.
Зверху на поверхні розташовано дев'ять отворів для морозива. Діаметр отворів 30 мм, розташовані в шаховому порядку. Догляд досить простий: за необхідності мити в теплій мильній воді без абразивів.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Діаметр отворів | 30 мм |
| Кількість отворів під товар | 9 |
| Матеріал | Акрил |
| Товщина (мм) | 3 |