



4 875 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 06 травня 2026Етажерка виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянсова з двох боків, торці мають шліфуваний зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, харчовий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування краї та крайки притуплені.
Підставка виготовлена як каскада полиць у 4 яруси. Полиці мають квадратну форму з розмірами 250 х 250 мм, 300 х 300 мм, 350 х 350 мм, 400 х 400 мм. На нижній полиці розташовані прозорі ніжки.
Вітрина виготовляється в повністю склеєному вигляді. Завдяки цьому способу з'єднання етажерка є монолітною й унеможливлює мікрорухання. Пілочки з'єднуються стійкими вертикальними опорами, які розташовані хрестоподібно.
Догляд досить простий: за потребою мити в теплій мильній воді без абразивів.
Комплект постачання:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляюмо товари згідно з зазначеними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Острівна |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Товщина (мм) | 4 |