
1 875 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 02 травня 2026Гірка виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянсова з двох боків, торці також мають глянсовий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, харчовий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування краї та крайки притуплені.
Торгова вітрина виготовлена як каскада з 3 полицями. Каскад виготовлений багаторівневим для можливості розміщення предметів різної висоти. Застосовується термічна гнучкість акрилу, завдяки цьому кути мають округлений плавний зовнішній вигляд.
У разі підвищеного навантаження на полиці ми додаємо нижню грань і склеюємо опори. Ціну уточнюйте в менеджера.
Догляд досить простий: за потребою мити в теплій мильній воді без абразивів.
Комплект постачання:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляюмо товари згідно з зазначеними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Товщина (мм) | 4 |
| Форма вітрини/вітрини | Каскад |