


19 530 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 09 травня 2026Стенд виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені.Стенд застосовується для оптимально зручного розташування рекламних брошур у персональних кишенях у форматі А4. Кількість кишень 6 шт.
Стійка має збірно-розбірну конструкцію: комірки фіксуються до вертикальної основної опори за допомогою меблевої фурнітури. Нижня опора виготовлена з ЛДСП чорного кольору у вигляді подвійного кола. Стенд встановлюється на підлогу.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал | Акрил |
| Материал нижней опоры | ЛДСП |
| Товщина опор | 10 мм |
| Толщина полок | 8 мм |
| Толщина нижней опоры | 16 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 1630 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал полиці | Прозорий акрил |
| Тип | Стенд |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Застосування | Всередині приміщення та на вулиці |