
11 650 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 07 травня 2026Стенд виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені. Стенд застосовується для оптимально зручного розташування рекламних брошур у персональних кишенях у форматі А3.
Стійка має три яруси. Вітрина має збірно-розбірну конструкцію: комірки фіксуються до основної опори за допомогою метизів. Кишені виготовляємо за допомогою термічного згинання акрилу, кути плавні заокруглені. Стенд встановлюється на підлогу.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал полиці | Прозорий акрил |
| Тип | Стенд |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Застосування | Всередині приміщення та на вулиці |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Товщина опор | 6 мм |
| Товщина кишень | 4 мм |