


4 820 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 07 травня 2026Стенд виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені. Стенд тримач застосовується для оптимально зручного розташування візиток, листівок, рекламних брошур у персональних кишенях.
Стійка має три яруси. Вітрина має збірну конструкцію: комірки фіксуються до основної частини на прозорий двосторонній скотч. Основна частина фіксується до поверхні також на прозорий двосторонній скотч. Поверхня має бути рівною і гладкою. Або за запитом комплектуємо дистанційними тримачами з механічною фіксацією до стіни.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Прозорий акрил |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Толщина основы | 3 мм |
| Толщина ячеек | 2 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стенд |
| Застосування | Всередині приміщення та на вулиці |