

679 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 30 квітня 2026Полиця виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, харчовий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені.
Тримач для десертів виготовлений у вигляді П-подібної полиці з двома гнутими краями. Застосовується термічне згинання акрилу, завдяки цьому кути мають заокруглений плавний зовнішній вигляд.
На верхній поверхні підставки розташовані отвори. Діаметр отвору 20 мм. Догляд досить простий: за необхідності мити в теплій мильній воді без абразивів.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Полиця |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Товщина (мм) | 4 |