1 556 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 30 квітня 2026Стенд виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені. Стенд застосовується для оптимально зручного розташування рекламних брошур у персональних кишенях. Кількість кишень 3 шт.
Стійка має настінну конструкцію і фіксується до стіни за допомогою метизів. Кишені мають відгин у бік відвідувача. Згинання виконується за допомогою термічного згинання акрилу. Площина кожної полиці має розмір 300х140 мм.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал полиці | Прозорий акрил |
| Тип | Стенд |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Висота стелажа | 700 мм |
| Глубина стеллажа | 115 мм |
| Товщина (мм) | 4 |