

825 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 01 травня 2026Фруктовниця виготовляється з прозорого акрилу. Поверхня глянцева з двох сторін, торці також мають глянцевий зовнішній вигляд. Матеріал вологостійкий, харчовий, температура використання від -10 град до +70 град.
Щоб уникнути травмування під час користування, краї та кромки притуплені.
Цукерниця виготовлена за допомогою термічного згинання акрилу, завдяки цьому кути мають заокруглений плавний зовнішній вигляд. Фруктовниця конструкційно має два довгих борти, при цьому спереду і ззаду відкритий простір. Цукерниця складається з двох частин: нижня частина підставки вставляється у верхню частину. Обидві частини надійно зафіксовані, при цьому їх можна роз'єднати і здійснити чищення в пазах.
Догляд досить простий: за необхідності мити в теплій мильній воді без абразивів.
Комплект поставки:
Компанія "Plastic House" є виробником продукції з оргскла, листового акрилу та інших пластиків. Виготовляємо товари згідно з вказаними габаритними розмірами та конфігурацією.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Акрил |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Прозорий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | Острівна |
| Тип | Вітрина/Прилавок |
| Товщина (мм) | 3 |